Nasza wizytówka

(0 / 0)

Nazwa firmy
Aviocity
Adres
Ludwika Waryńskiego 4/6
47-223 Kędzierzyn-Koźle
Kontakt
kontakt@aviocity.pl
Opis

Wraz z postępem technologicznym mamy dostęp do jeszcze większych możliwości. Jedną z nich są drony, których zastosowanie w branżach niekoniecznie związanych z wideo staje się coraz bardziej popularne. 

 

Aviocity zajmuje się wykorzystywaniem dronów we wszelkiego rodzaju usługach, wymagających ujęć z góry. Wzbijamy się w powietrze z jednym celem - jak najlepszą realizacją dla klienta, niezależnie od powierzonego zlecenia.

 

Coraz częściej drony znajdują zastosowanie w przemyśle oraz fabrykach docierając w miejsca trudno dostępne oraz niebezpieczne dla człowieka.

Dzięki wysokiej jakosci obrazu, oraz możliwosci podglądu w czasie rzeczywistym jestesmy w stanie błyskawicznie wykryć uszkodzenia kominów, pęknięć konstrukcji, lub zdać relacje z terenów potencjalnie niebezpiecznych dla człowieka.

Wykorzystanie systemów bezzałogowych ma również zalety finansowe, pozwalając oszczędzić czas i pieniądze potrzebne do przygotowań, które niejednokrotnie wymagają transportu i złożenia konstrukcji tymczasowych, opóźniając przebieg operacji, jednocześnie narażając na niepotrzebne koszty.

 

Bezzałogowe statki powietrzne będą doskonałym wyborem również w branży budowlanej.

Wykonując cykliczne naloty nad obszarami budowlanymi, pobieramy dokładne zdjęcia, które umożliwią analizę tego co zostało już wykonane, wskażą odstępstwa od projektu, oraz pozwolą przewidzieć ewentualne opóźnienia.

Specjalizacje
Oferta
Obszary działania
Informacje dodatkowe
Siedziba firmy

Szybki kontakt

np. 772344556 lub 612345678
Proszę wprowadzić tekst z obrazka
Wielkość liter nie ma znaczenia

Pola zaznaczone * są wymagane.

Opinie o Aviocity

Operator nie posiada jeszcze opinii. Możesz być pierwszą osobą, która doda opinię dla tego operatora.