Nasza wizytówka

(0 / 0)

Nazwa firmy
High Vision
Adres
299
43-392 Miedzyrzecze Górne
Kontakt
highvision00@gmail.com
Opis

Czym się zajmujemy ?


Oferujemy kompleksowe usługi przy wykorzystaniu bezzałogowych statków powietrznych - dronów. Jesteśmy licencjonowanymi operatorami mającymi niezbędne uprawnienia, ubezpieczenia oraz  doświadczenie i pasje która stała się sposobem na życie.
Nasza firma znajduję się w Międzyrzeczu Górnym na Śląsku.
Obszar naszych działań z użyciem drona to głównie Małopolska i Śląsk - Bielsko-Biała, Katowice, Tychy, Mikołów, Mysłowice, Chorzów, Oświęcim, Brzeszcze, Wadowice jednak nie ograniczamy się i możemy dojechać do klienta nawet na drugi koniec Polski.

Posiadamy profesjonalny sprzęt nagrywający w rozdzielczości 4K który pozwala nam zrealizować każde zlecenie przy użyciu drona:
Ujęcia i zdjęcia z powietrza, montaż video, filmy promocyjne, dokumentacje, inspekcje obiektów, relacje z imprez, inspekcje kamerą termowizyjną.

Najważniejszy dla nas jest profesjonalizm oraz bezpieczeństwo wykonywanych lotów, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie


Nie tylko dron !  Nasze realizację uzupełniamy o ujęcia z profesjonalnego sprzętu naziemnego, co pozwala nam na dostarczanie kompleksowych usług.

Specjalizacje
Oferta
Obszary działania
Informacje dodatkowe
Siedziba firmy

Szybki kontakt

np. 772344556 lub 612345678
Proszę wprowadzić tekst z obrazka
Wielkość liter nie ma znaczenia

Pola zaznaczone * są wymagane.

Opinie o High Vision

Operator nie posiada jeszcze opinii. Możesz być pierwszą osobą, która doda opinię dla tego operatora.