Nasza wizytówka

(0 / 0)

Nazwa firmy
Locon Sky Project
Adres
Chałubińskiego 8/73
00-613 Warszawa
Kontakt
601 94 41 44
mateusz.zdunek@locon.pl
Odwiedź nas
Opis

    Jesteśmy innowacyjną firmą oferującą kompleksowe usługi inspekcyjne za pomocą bezzałogowych statków powietrznych (Dronów ). Przeprowadzamy szczegółowe inspekcje przemysłowe, wizyjne i termowizyjne. Posiadamy wiele platform. Nasz UAV Elios jest nowym innowacyjnym dronem przeznaczonym specjalnie do inspekcji wewnętrznych (kotły, kominy, piece i wiele innych trudno dostępnych miejsc).

www.skyproject.locon.pl

Dzięki naszej usłudze zaoszczędzą Państwo czas związany z ewentualnym rozstawianiem rusztowań, wynajmem ludzi, jak również ograniczą związane z tym ryzyko. Przy każdej inspekcji mogą Państwo śledzić na żywo za pomocą naszego monitora przebieg badania. Następnie sporządzamy raport składający się ze szczegółowych zdjęć interesujących Państwa elementów, krótkich filmów jak i zdjęć termowizji.

Zdjęcia o wysokiej rozdzielczości dostarczamy natychmiast na Pendrivie lub w chmurze. Każdy taki raport tworzony jest indywidualnie do potrzeb klienta. Działamy na takich obiektach jak elektrownie, elektrociepłownie, cementownie, huty i w wielu innych miejscach, ale również jako podwykonawcy dla firm zajmujących się rusztowaniami, wymurówkami, kotłami, generalnymi remontami obiektów itp. Naszą usługę oferujemy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

 

Specjalizacje
Oferta
Obszary działania
Informacje dodatkowe
Siedziba firmy

Szybki kontakt

np. 772344556 lub 612345678
Proszę wprowadzić tekst z obrazka
Wielkość liter nie ma znaczenia

Pola zaznaczone * są wymagane.

Opinie o Locon Sky Project

Operator nie posiada jeszcze opinii. Możesz być pierwszą osobą, która doda opinię dla tego operatora.