Nasza wizytówka

(0 / 0)

Nazwa firmy
Perfect Dron
Adres
Księcia Janusza
01-452 Warszawa
Kontakt
kontakt@perfectdron.pl
Opis

Firma Perfect Dron świadczy usługi wideofilmowania i zdjęć lotniczych przy użyciu bezzałogowego statku powietrznego (drona). Do tej pory zdjęcia i wideo z lotu ptaka były bardzo drogie i mało dostępne ze względu na użycie parolotni czy helikopterów. Obecnie, dzięki dronom, są one na wyciągnięcie ręki i nie obciążające budżetu firmy. Jesteśmy pewni, iż nasze usługi idealnie wpasują się w Państwa potrzeby.

Nasi piloci to wykwalifikowani operatorzy bezzałogowych statków powietrznych, posiadający odpowiednie uprawnienia do wykonywania komercyjnych ujęć lotniczych. Każde Państwa zlecenie jest najpierw dokładnie analizowane pod kątem obowiązujących na danym terenie przepisów i stref lotniczych, następnie analizie poddany jest obiekt/cel, który ma zostać uwieczniony na zdjęciach czy materiale wideo. Wszystkie nasze loty zabezpieczone są także odpowiednią polisą OC, dzięki której podnosimy poziom bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne, dlatego oprócz najlepszych pilotów i polis ubezpieczeniowych, posiadamy także najnowocześniejszy sprzęt najlepszych producentów dronów na świecie. Nasz dron to kompaktowy hexacopter posiadający systemy antykolizyjne, wykonujący zdjęcia w dużej rozdzielczości oraz nagrania wideo w formacie 4K (ultra HD).

Specjalizacje
Oferta
Obszary działania
Informacje dodatkowe
Siedziba firmy

Szybki kontakt

np. 772344556 lub 612345678
Proszę wprowadzić tekst z obrazka
Wielkość liter nie ma znaczenia

Pola zaznaczone * są wymagane.

Opinie o Perfect Dron

Operator nie posiada jeszcze opinii. Możesz być pierwszą osobą, która doda opinię dla tego operatora.