Nasza wizytówka

(0 / 0)

Nazwa firmy
FilmSky.pl
Adres
Kolankowskiego
87-100 Toruń
Kontakt
725 96 46 37
biuro@filmsky.pl
Opis

FilmSky powstało z pasji i zamiłowania do świata fotografii i filmu z perspektywy lotu ptaka. Zajmujemy się profesjonalnym świadczeniem różnego typu usług z wykorzystaniem drona. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem potrafiącym rejestrować wideo w rozdzielczości Ultra HD 4K. Chcemy mieć pewność, że świadczone przez nas usługi poparte są najwyższą jakością.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo filmowanie i fotografowanie dronem ślubów, wesel, imprez okolicznościowych, teledysków, dokumentacji budowlanych, nadzorów technicznych, spotów reklamowych czy tworzenie ortofotomap. Ponadto mamy możliwość transmisji obrazu na żywo z perspektywy lotu ptaka wydarzeń sportowych, koncertów i innych tego typu eventów w rozdzielczości HD (720p) nawet do 2 km od operatora drona.

Oprócz samego filmowania i fotografowania dronem zajmujemy się także szeroko pojętą post-produkcją nagranego materiału, na którą składa się montaż i jego obróbka. Posiadamy niezbędne uprawnienia Operatora Bezzałogowych Statków Powietrznych VLOS wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, które pozwalają nam na wykonywanie legalnych lotów.

 

Specjalizacje
Oferta
Obszary działania
Informacje dodatkowe
Siedziba firmy

Szybki kontakt

np. 772344556 lub 612345678
Proszę wprowadzić tekst z obrazka
Wielkość liter nie ma znaczenia

Pola zaznaczone * są wymagane.

Opinie o FilmSky.pl

Operator nie posiada jeszcze opinii. Możesz być pierwszą osobą, która doda opinię dla tego operatora.