Sesja ślubna z powietrza - film z drona

Dron na wesele – niesamowite sesje zdjęciowe

Zastosowanie bezzałogowych statków powietrznych, popularnie nazywanych dronami, zmienia się z roku na rok. Niegdyś używane były głównie podczas wojskowych misji zwiadowczych, obecnie natomiast coraz częściej są wykorzystywane między innymi na uroczystościach weselnych do filmowania i robienia zdjęć.

Każda młoda para pragnie, by ślub i wesele były wyjątkowym wydarzeniem. Jedną z ciekawszych i zarazem coraz częściej wykorzystywanych opcji jest wynajęcie drona na wesele, który ma za zadanie utrwalenie ujęć z całej ceremonii zaślubin. Za sprawą jednego bezzałogowego statku powietrznego, wyposażonego w profesjonalną kamerę HD, można otrzymać wysokiej jakości film ślubny z powietrza, a nawet zrobić w ten sposób niepowtarzalną sesję zdjęciową. Tego typu sprzęty dają możliwość uwiecznienia wszystkich zaproszonych osób, a także miejsca, w którym odbywa się wesele, ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi pejzażu. Odświętnie ubrana para młoda, barwne korowody gości, a także bogate dekoracje prezentują się na fotografiach z lotu ptaka równie pięknie, jak na ujęciach wykonanych w tradycyjny sposób.

  •  
  •  
  •  

Film ślubny z powietrza

Aby otrzymać dobrej jakości film ślubny z powietrza, filmowanie powinno odbywać się przy ładnej, bezwietrznej pogodzie, najlepiej na dużej, otwartej przestrzeni. Dzięki temu zostanie uchwycony piękny krajobraz, który zwiększy jakość nagrywanego materiału. Sam dron na wesele oczywiście nie należy do tanich, dlatego lepiej wynająć profesjonalną firmę specjalizującą się w realizacji filmów i sesji ślubnych z powietrza. Na rynku pojawia się coraz więcej tego typu przedsiębiorstw, dlatego bez problemu można dzisiaj znaleźć zawodowców oferujących usługi dronem w danym województwie.

Osoby realizujące film ślubny z drona na ogół na swoich stronach internetowych udostępniają przykładowe montaże. Daje to możliwość samodzielnego ocenienia usług świadczonych przez poszczególne firmy i wyboru oferty, która najbardziej odpowiada naszym indywidualnym oczekiwaniom i wymaganiom.

 

Sesja ślubna z drona

Szybki rozwój bezzałogowych statków powietrznych spowodował, że młode pary coraz chętniej decydują się nie tylko na film, ale także na sesję zdjęciową z powietrza. Ujęcia z drona wyglądają szczególnie efektownie w przypadku sesji odbywających się w plenerze. Możliwość wzbicia się pod niebo pozwala wykonywać zdjęcia ślubne z zupełnie innej perspektywy. W ten sposób można uchwycić każdy, najmniejszy nawet szczegół, co nie zawsze jest możliwe przez człowieka z aparatem w ręku.

Sesja ślubna z drona będzie z całą pewnością niezapomnianą pamiątką, do której będziemy wracać przez długie lata. Jej atmosfera będzie diametralnie różna od klasycznych ujęć. Helikopter z kamerą oryginalny sposób pokaże zarówno ujęcia dynamiczne, jak również spokojne, wzruszające i romantyczne. Warto dodać, że latające drony nie hałasują, dlatego w żaden sposób nie zakłócą uroczystości. Tego typu sprzęt latający nie wznieca też kurzu – jest praktycznie niezauważalny, a nawet bardziej dyskretny niż tradycyjny fotograf czy kamerzysta.

Zastosowanie ujęć lotniczych na ślubie

Ceremonie ślubne

Kościoły to z pewnością niezwykłe miejsca. Dla Młodych Par nabierają one jednak szczególnego znaczenia, dlatego tę jakże ważną uroczystość warto uwiecznić w wyjątkowy sposób. Ciekawym uzupełnieniem standardowej fotografii okazują się ujęcia z drona, które pozwalają spojrzeć na obiekt z zupełnie innej perspektywy.

Uroczystości weselne

Obecnie młodzi coraz chętniej przekonują się aby na wesele wynająć również operatora z dronem, który za pomocą swojego bezzałogowca jest w stanie pokazać salę weselną wraz z całą najbliższą okolicą. Jest to idealny pomysł aby film weselny był wyjątkową pamiątką z jednego z najważniejszych dni w życiu.

Ślubne sesje plenerowe

Świeżo upieczone małżeństwa znacznie częściej w swoich sesjach plenerowych wykorzystują także nowoczesne drony, dzięki którym pozyskać można ujęcia o zupełnie innych charakterze. W tego typu realizacjach tak naprawdę ogranicza tylko wyobraźnia.